top of page

Naše brýle

Kus po kuse vybíráme brýle do naší nabídky tak, abychom dovedli vyhovět nejnáročnějším požadavkům našich klientů. Brýle chápeme jako něco víc, než pouhou korekční pomůcku. Brýle podtrhují osobnost, pomáhají umocnit celkový dojem z člověka. Správně zvolené obroučky mohou budit seriózní dojem, nebo zdůraznit přirozený půvab a krásu. Dokreslí vás jako osobnost hravou, konzervativní, nebo výstřední. Naše nabídka je neustále aktualizována, aby kromě nestárnoucích klasik pokryla i nejmodernější trendy.

Nabízíme kvalitní obroučky předních značek, např. Elevenparis, Etnia Barcelona, Calvin Klein, Diesel, Humphrey’s, Aigner, SoverOne, Tehia, Valentini, Fresh, Porsche Design, Gerry Weber, Evatik, Frank Frei, s.Oliver, Steppers, Guess, Azzaro, Tisard, Lacoste, Despada a mnoha dalších.

Níže si můžete prohlédnout kousky, které nám prochází pod rukama. Nejedná se o katalog, neboť naše nabídka se mění s každými prodanými brýlemi. Přijďte se podívat na vlastní oči. Podobně jako skvěle padnoucí oblek, je i brýle třeba vyzkoušet naživo, osobně vybrat materiál, vyzkoušet, jak padnou a jak se v nich člověk cítí.

bottom of page