top of page

Naše služby

Optometrie

V naší ordinaci vám zkušený optometrista podrobně vyšetří zrak. Díky špičkovému vybavení naší ordinace stanovíme korekci s přesností, která je nezbytná pro vyhotovení čoček k absolutní spokojenosti klienta. Díky tomu nemusíte na měření zraku k očnímu lékaři, u nás máme vše potřebné pod jednou střechou. Více o naší ordinaci a jejím vybavení zde.

 

IMG_5193.JPG

Poradenství při výběru

Poradíme vám s výběrem čoček přesně dle vašich potřeb, ať už jde o čočky jednoohniskové, multifokální či do slunečních brýlí. 
Pomůžeme vám najít takové brýle, které budete nejen nosit, ale budete se s nimi cítit skvěle. Brýle, které dokreslí váš styl, podtrhnou vaši osobnost. Naleznete u nás nestárnoucí klasiky i moderní design. Vybírat můžete z nejrůznějších materiálů od plastů přes titan až po skutečné dřevo.

Zhotovení čoček a zasazení do brýlí

Díky modernímu vybavení v naší dílně vybrousíme čočky přesně do vámi vybrané obroučky. Abychom dosáhli maximální kvality, provádíme finální fázi broušení ručně. To nám umožňuje usadit vybroušená skla do obroučky trvanlivě a precizně. Samozřejmostí je ruční dotvarování brýlí přesně na obličej zákazníka pro maximální pohodlí. 

Prodej příslušenství

Nabízíme pevná i měkká pouzdra v mnoha provedeních, pomůcky pro čištění skel, čisticí spreje, mikrovláknové utěrky či šňůrky pro nošení brýlí na krku.

Optical shop

Opravy, úpravy, čištění

Provádíme odborné opravy brýlí včetně výměny jednotlivých částí. Pro většinu brýlí od našich dodavatelů není problém objednat náhradní stranice, kloubky a další díly. Nabízíme čištění ultrazvukem. Zkontrolujeme celkový stav vašich brýlí, dotáhneme povolené šroubky, srovnáme sedýlka a brýle vytvarujeme dle vašeho obličeje.

bottom of page